Ja çfarë ndodh kur takohen biondina dhe polici

Publikuar më 27/06/2013

Ka qenë një bionde me BMW X5 dhe e ka ndaluar polici.
Polici: Më jep dokumentet të lutem?
Biondja: Më falni por nuk kam asnjë dokument me vete! Por, prit se do të jap diçka tjetër, dhe kështu biondja fillon të ul pantallonat…
Polici: Lere pash Zotin, mua nuk më bëjnë pantallonat tua.

Të ngjashme

Ska komente

Komento