Ja cafre kerkon ime shoqe

Publikuar më 26/08/2016

– Cdo dite ime shoqe me kerkon ta qoj ne Spanje apo ne France per pushime .

-Dhe ti e qon?

– Jo i them hape tv apo youtube dhe knaqe duke i shikura pastaj enderrat pa lek jane…

Të ngjashme

Ska komente

Komento