Iliri pyet Moniken

Publikuar më 20/02/2012

Monika me Ilirin bashkebisedim ne krevat ne darke.
Iliri pyet Moniken:
-A me ke tradhetuar ndonjehere
-C eshte ai muhabet
-he se nuk ka gje vetem nje here te kam tradhtuar
-I poshter
-Po ti …… Iliri-monikes
-Edhe une por vetetem tre here
-me ke
-ska rendesi
-he se nuk ka problem se tani jemi persona publik dhe nuk mund te divorcohemi
-hera e pare ka qene kur erdhem ne Tirane dhe bleme shtepine, mbane mend qe drejtori i bankes nuk na i dhe leket, une shkova me te por per te miren tone
-po mire e dyta
-e mban mend kur donin te te perjashtonin nga partia, une shkova me kryetarin
-po e treta dhe e fundit
-a te kujtohet kur dole deputet dhe te mungoni nja 2000 vota.

Të ngjashme

Ska komente

Komento