I thot shoku shokut

Publikuar më 01/02/2010

Bisedojn dy shok dhe njeri i thot isha me te dashuren ne shtepin time dhe papritmas na u ndal rryma ani i thot ky shoku a e shfrytzove rastin…
Po ja kthen ai:  Ne erresir ja kam pir krejt coca colen

Të ngjashme

Ska komente

Komento