I dashur baba

Publikuar më 07/03/2017

Londra me pelqen shume, njerzit jane te mrekullueshem dhe jam shume i gezuar te jem ketu; por ndihem shume ne siklet te shkoi ne shkolle me Bugattin Veyron prej arit kur te gjithe shoket dhe profesoret vijne me tren!
Djali yt, Ahmed.
I dashur Ahmed,
20 milion £ sapo jane derguar ne llogarine tende, te lutem mbaro qe te mos na vesh ne siklet! Shko blej nje tren edhe ti!

Të ngjashme

Ska komente

Komento