I akuzuari dhe gjykatësi

Publikuar më 22/08/2016

Gjatë një seance gjyqi, gjykatësi pyet të akuzuarin:
– E si mundet të hapnit ju, një kasafortë me aq shumë elementë sigurie?
– Aaaaa më vjen keq z. gjykatës, unë nuk jap leksione falas..

Të ngjashme

Ska komente

Komento