Haj po e them dhe une nje!

Publikuar më 08/03/2017

Vete nje zezak dhe ben plazh te Gjermani! Hyn ne det dhe lahet! Pas nja 15 minutash del dhe ai mike i varej deri tek gjuri! Gjermanet e shikonin me sy te zgurdulluar nga qejfi dhe perpesherinin.
Zezaku, duroi sa duroi dhe u tha: He, moj c;keni? Burrave tuaj kur hyjne ne uje te ftohte,a nuk u zvogelohet?

Të ngjashme

Ska komente

Komento