Gruaja si kepuca

Publikuar më 26/08/2016

Nje dite nje mik i tij po i thoshte Anjshtajnit: – Si e shpjegoni qe sa ishim te rinj une dhe gruaja ime ziheshim cdo dite ndersa tani qe po vjeterohemi ajo eshte shtruar me shume…?

Anjshtajni ja kthen me te qeshur: “Gruaja eshte si kepucet qe sa me shume te vjeterohen aq me mire te rrijne ne kembe.

Të ngjashme

Ska komente

Komento