Gruaja shtatzane

Publikuar më 18/04/2016

Ishte nje here nje grua qe ishte shtatzene me 3 femije ne bark. Edhe keto femijet duke biseduar se bashku po mendonin per te ardhme.Me i madhi tha une do te behem elektricist sepse ketu ne bark nuk ka fare drite. I dyti tha une do te behem hidraulik sepse ketu ka shume ujera i fundit tha se do te behem polic sepse se kush vjen ketu qe hyn e del me shpejtesi dhe kur lodhet na beshtyn!

Të ngjashme

Ska komente

Komento