Gruaja po ndiqte burrin

Publikuar më 25/12/2013

Gruaja po ndiqte burrin kemba kembes neper shtepi per ta rraf dhe burri me vrap mbyllet ne banjo,i thoshte gruja:-dil shpejt që aty .
-Jo ,nuk dal!-Ore dil shpejt që aty.
-Jo thash dhe jo,nje here flas une burri qe eshte burrë një herë flet !

Të ngjashme

Ska komente

Komento