Gruaja ne kinema

Publikuar më 30/07/2009

Nje grua eshte ne kinema dhe mban mbi koke nje kapele te madhe dhe leviz shpesh koken.

Nje burre qe eshte ulur te karrigja mbrapa saj, mbasi i eshte nxire jeta duke u spostuar sa majtas djathtas per te pare filmin, nuk duron mei bie lehte te shpatulla dhe i thote:

Zonje e nderuar ose hiq kapelen ose hiq breket se une kam ardhur per tu kenaqur ketu.

Të ngjashme

Ska komente

Komento