Gruaja e zgjuar, dashnori dhe bashkëshorti naiv

Publikuar më 07/10/2013

Burri shkon me vrap te marre ne telefon ndihmen e shpejte por papritmas i del cuni i vogel edhe i thotë: Baba, baba ne dollap është një burrë i zhveshur …

Burri shkon ne dhome edhe hap dollapin ku sheh shokun me te mire.

“Po mire mor Kosta, gruas time i ka rene te fiket ti rri tremb kalamajt …?!”, thotë burri.

Të ngjashme

Ska komente

Komento