Gruaja e Kujtimit

Publikuar më 14/04/2016

Gruaja e Kujtimit kthehet në shtëpi dhe gjen të shoqin me një tjetër.
– I poshtër, i pafytyrë, më mashtrove!!!
– Më mashtrove ti zemër, – a më the që do vije në orën 11 dhe ja shiko, ora është 8, – e si mund të kem besim tek ty tani e tutje…

 

Të ngjashme

Ska komente

Komento