Gruaja dhe Burri

Publikuar më 07/03/2017

Gruaja- i dashur spo kalojm kohë fare bashk…
Burri- epo cte bej o zemer jam shum i zënë
Gruaja- të henen ne dark cfar do besh?
Burri-do dalim me koleget e punes
Gruaja- po te marten?
Burri- a zemer te mart te merkurr esh champions liga…
Gruaja- po te enjten dhe te premten?
Burri- kemi kalceto me koleget zemer….
Gruaja- po ne fund javë?
Burri- jan ndeshjet zemer skam kohe….
Gruaja- aaaa ashtu….!!! Epo mir ne kete shtepi bëhet seks cdo natë kush ësht është kush nuk eshte nuk eshte …

Të ngjashme

Ska komente

Komento