Gripi

Publikuar më 30/07/2009

Njerit i ra gripi shkoi te farmacisti dhe i kerkoi atij nje aspirine dhe nje prezervativ e mori aspirinen e futi ne prezervativ dhe e gelltiti farmacisti e pyet?
Cfar ishte ajo ?
Njeriu i pergjigjet: du me i q* nonen gripit por sdu me e lene me barre

Të ngjashme

Ska komente

Komento