Goni dhe Beni

Publikuar më 26/11/2015

Dy nxenes shkojne me vonese ne shkolle dhe hyne ne klase .

Zysha:Pse erdhe me vonese Goni.

Goni:Isha Duke pare nje ender si kur po udhetoja per ne zvicer dhe sme doli gjumi. Zysha: po ti Beni pse erdhe me vonese? Beni: une po percillja Gonin per te avioni.

Të ngjashme

Ska komente

Komento