Gjirokastri dhe gruja

Publikuar më 29/05/2017

Nje gjirokastrit i thote nje shokut te tij:
– Po ma heq trurin gruaja ime, javen qe kaloi me kerkoi 300 euro, dje me kerkoi 500 euro dhe sot 1000 euro…
– Po c’i duhen ato leke xhanem?
– As une nuk e di, pasi s’jam kam dhene asnjehere…

Të ngjashme

Ska komente

Komento