Gjakovari dhe Borxhi

Publikuar më 11/06/2016

Nje Gjakovar e bon qebaptoren afer bankes. Ni dite shkon ni shok i thote:
“Vllau jem, mos ki nja 500 euro borxh po m’duhen ti kthej?”
Ai ja kthen:
“Valla smuj jom marr vesh me kta t’bankes ata nuk shesin qebapa, une nuk jap borxh.”

Të ngjashme

Ska komente

Komento