Gjakovar dhe pica

Publikuar më 26/06/2014

Na ishte nje Gjakovar dhe duke shetitur me gruan e tij kalon para nje picerie … dhe gruaja i thot gjakovarit : o burre o burre sa era e mire po vjen nga kjo piceria
Ok ia kthen burri edhe neser do kalojm kendej .

Të ngjashme

Ska komente

Komento