Germimi

Publikuar më 23/05/2016

Gjate nje germimi gjehen tre bomba te Luftes Se Dyte Boterore. Vijne policet dhe i hypin ne makine. Gjate rruges nje polic i thote shefit.
-Shef po sikur te plase nje nga keto bombat?!?!?!?!
Nuk ka problem i thote shefi. Ne procesverbal do deklarojme vetem dy….

Të ngjashme

Ska komente

Komento