Futbolli nuk është për ne

Publikuar më 29/11/2013

Disa shokë mblidhen bashkë për të shikuar një ndeshje futbolli dhe merren vesh që të pinë nga një gotë raki për secilin gol që do të shënohej.
Ndeshja përfundon 0-0, ndërsa njëri thotë:
– Lëshoje kanalin e basketbollit…

Të ngjashme

Ska komente

Komento