Forca babi!

Publikuar më 09/02/2017

Nje i martuar bente dashuri me te shoqen ne sy te femijes. Nje dite femija i shikon me kujdes dhe e pyet te atin:
– Cfare eshte ky?
I ati pergjigjet:
– Eshte treni qe hyn ne tynel.
Te nesermen tek po benin dashuri perseri papritur degjojne femijen qe i therret te atit…
– Jepi babi jepi se i ngelen rrotat jashte trenit.

Të ngjashme

Ska komente

Komento