Fjalor Shqip – Shqip

Publikuar më 30/07/2009

Polic – Coban te cilit i kane humbur delet e lopet, dhe qe ka dale ti kerkoje neper popull.
hahahhahahahahahhahah – O vdiqa tuj qesh
Patriot – Njeri i gatshem te vdese pa e ditur pse.
Trendafil – Dhurate per komshijen
Deputet – Bandit ose kontrabandist me imunitet.
Gazete – Droge per pensionistet, dhe te papunet…
Avokat mbrojtes – I thuhet atij personi, qe te rrjep per se gjalli ne nje periudhe, kur ti kerkon qe te mbrohesh…

Të ngjashme

Ska komente

Komento