Fjale te urta

Publikuar më 26/12/2009

Burri që është burrë , bën 1 litër shurrë…
Buk e Kripë e Zemër , Redbull,Mercedes e Femër…
Nuk është turp me vjedh, turp është me t’zen tu vjedh…
Nga puna s’ka vdekur njeri,po pse te rrezikosh ty ?
Mendja e shendoshe do koke te madhe !
Guri i rende eshte per themele !

Të ngjashme

3 Komentet

 • Reply harisi 26/12/2009 at 9:51 pm

  hahaha barcoleta me hajgare ma shumti u ka pelqy Burri që është burrë , bën 1 litër shurrë…

 • Reply Granit 28/12/2009 at 3:32 pm

  Do ta kisha ditur per nder nqs do ta postoje dhe burimin 🙂
  http://www.trillime.com/trillime-te-urta/

 • Reply admin 29/12/2009 at 12:46 am

  Granit beso qe skam fillu me keqperdor artikuj te tjereve por keta jane humore dhe te gjitha jane te bera nga populli dhe skane burim.
  Une nuk i kam kopjuar nga trillime ata por i kam ditur prej me perpare ja per shembull : http://www.humorshqip.net/barcoleta/fjale-te-urta/25/ dhe nese i mer ty dhe i vendos tek Trillime.com sdo te thote qe me ke kopjuar mua se nuk i kam shkruar une ata por jane te bera nga populli.

  Kerko pak ne google fjale te urta humorstike do gjesh shume besoj…

  Cdo te mire shpresoj te jemi kuptuar.

 • Komento