Femrat dhe meshkujt

Publikuar më 09/02/2016

Meshkujt dashurohen me femrat me shikim.
Femrat dashurohen me meshkujt me te folur.
Ja pse ”Femrat” Lyhen, dhe ”Meshkujt” Genjejnë….

Të ngjashme

Ska komente

Komento