Femija i vogel

Publikuar më 23/10/2014

Një femije i vogel gati 8 muajsh filloi te shqiptonte germat e para.

Kur tha fjalen e pare MAMI:
– pas 3 ditesh e ema vdiq.

Pastaj tha fjalen TEZE:
– pas 3 ditesh tezja vdiq.

– I ati i alarmuar nga kjo priste vdekjen e tij
– dmth kur femija te thoshte BABI.

– Me ne fund femija tha fjalen BABI
– dhe pas 3 ditesh vdiq komshiu perball

Të ngjashme

Ska komente

Komento