Fashtari, Dhia, Polici

Publikuar më 04/11/2016

Na ishte njeher nje fshatar qe po ikte ne pazar per te shitur nje dhi. E takon nje polic ne rruge dhe polici i thote qe te djelave ndalohet te shiten dhite. I merr dhine fshatarit dhe niset per ne rajonin e policise, por gjate rruges takon nje fshatar tjeter.

Ku po e con kte gomar?, pyet fshatari.

Polici: Po ca thua ore idiot, se shikon qe eshte dhi?!

Nuk po flisja me ty, i pergjigjet fshatari, por me dhin.

Të ngjashme

Ska komente

Komento