Dy veta ne biciklete

Publikuar më 25/05/2016

Nje polic ndalon nje prift ne rruge qe po e ngiste bicikleten pa i vene duart ne timon.
I thote polici : 1000 leke gjobe urate, se ecja pa duar perben rrezik per kembesoret.
Me vjen keq – thote prifti- une s’ka nevoje ti ve duart ne timon, i ve Zoti per mua dhe e drejton ai timonin,

OK- thote polici- 5000 leke gjobe, dy veta ne biciklete!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento