Dy shoket

Publikuar më 05/03/2011

E pyet Beni Gonin o Goni ka i mer gjith keto para ti ? ai pergjigjet: i them mamit dhe babit une e di te gjith te verteten dhe pastaj mami me jep 100 euro dhe me thote te mos ti them plakut dhe plaku me jep 200 euro mos i thuj plakes me thot.

Ok niset beni per ne shpi dhe thote do ta provoj dhe une te shpia.
Iku ne shpi dhe i thote mamit:une e di te gjith te verteten e puth mami dhe i jep 200 euro mos i thuj gjo plakut pastaj i thot dhe babit ky ai i jep 500 euro dhe i thote plakes asnje llaf.

Beni po ju merte perdit kshu lek shpis derisa nje dite tha do ta provoi dhe me te tjere.
Bjen dera beni hap deren ishte postieri beni i thot ati une e di te gjith te verteten postjeri skuqet hap krahet dhe i thote hajde te babi pra.

Të ngjashme

Ska komente

Komento