Dy pilotet e avionit

Publikuar më 26/11/2015

Ne nje avjon dy pilotet e avionit kishin harruar mikorofon e salles hapur dhe po flisnin me njeri-tjetrin.
-he si thua do hame njehere apo te bejm sex me stjuardesen.
-hame si filimi i thot piloti tjeter.
Nderkohe qe stjuardesa qe ishte ne salle vrapon direkt ti thote qe keni harruar mikrofonin hapur,po papritmas pengohet te kembet e nje plake dhe bie.
-po avash moj bij ,i thot plaka.po a nuk i degjove,do hane njeher ata.

Të ngjashme

Ska komente

Komento