Dy doktora

Publikuar më 28/08/2016

Dy doktora, nje mashkull dhe nje femer ishin duke bere seks. PAsi mbaruan ai filloi ta pyeste. – Ve bast se ti je gjinekologe! – Ua i thote kjo po nga e more vesh? – E mora vesh se punon shume mire me duart, edhe gjate seksit. – Kurse ti, i thote kjo me duket se je mjek tek narkoza. – Bravo, po si e gjete? – e gjeta sepse kur ma fute, nuk ndjeva fare.

Të ngjashme

Ska komente

Komento