Dy burra ne lokal

Publikuar më 18/09/2013

Dy burra po pinin kafe ne nje lokal,kur papritmas njeri nxjerr cel nga xhepi dhe merr gruan ne tel
-Alo grua,shpejt vere ujin te ngrohet se vij ne shpi per 10 min.
Shoku tjeter i thot:
-Bravo te qofte,ja keshtu urdherohet gruaja!
Ndersa ky ia kthen:
-Po normale o shoku pse me uje te ftohte do i laj enet une?

Të ngjashme

Ska komente

Komento