Dy bionde dhe pasqyra

Publikuar më 08/11/2016

Duke ecur rruges, dy bionde gjejne nje pasqyre.

Njera e merr, e shikon dhe thote:

Sa e njohur me duket kjo vajze.

E merr tjetra dhe shikon:

Budallaçke, a s’e sheh se jam une!

Të ngjashme

Ska komente

Komento