Doktori dhe nje inxhinieri

Publikuar më 18/03/2017

Nje doktor dhe nje inxhinier kishin rene ne dashuri me te njejten vajze.
Doktori i dergonte vajzes cdo dite nga nje trendafil, ndersa inxhinieri i dergonte nga nje molle, dhe nje dite behet kurioz doktori dhe e pyet inxhinierin, – ore ti pse i dergon cdo dite nga nje molle ?
Inxhinieri: Sepse nje molle ne dite te mban larg nga doktori !

Të ngjashme

Ska komente

Komento