Djali dhe mamaja

Publikuar më 26/05/2013

– Mami mami pse the qe vllai im i vogel eshte nje engjell ?
– Sepse ashtu eshte , biri mamit !
– Po ateher kur un e hodha nga dritarja pse nuk fluturoi ??

Të ngjashme

Ska komente

Komento