Djali 8 vjeçe

Publikuar më 17/04/2015

-o ba , nga vij une ? …
I ati nuk mendonte se djali do ia bente ate pyetje qe aq i vogel , por vendosi tia thoshte te gjitha , keshtu i shpjegoi te gjitha proceset qe duhet per te pasur nje femije …

Pasi ia tregoi te gjitha , i ati e pyet :
-po pse doje ti dije Keto biri im ? …
Dhe djali i thote : po ne klase na erdhi nje shok i ri qe vinte nga shkodra dhe kur me pyeti mua nga vija , un se dija , prandaj te pyeta.

Të ngjashme

Ska komente

Komento