Dita boterore

Publikuar më 12/08/2009

Kjo është dita botërore e përkrahjes për të sëmurët mendorë.
Bashkohu dhe dërgoi edhe ti një mesazh solidarizimi një miku budalla siç bëmë neve.

Të ngjashme

Ska komente

Komento