Ckemi yllo

Publikuar më 10/09/2013

– Ckemi bukuroshe.
– Ckemi. Si mund t’iu ndihmojme?
– Dua te terheq 2 milion $ nga banka juaj.
– Keni kursime ne llogari tuajen?
– Jo. Une jam lypes. S’kam asnje qindarke ne banke.
– Atehere si mendon qe do marresh aq para mor idjot?
– Mendova qe do ti merrja me mirsjellje por meqe qenka puna kshu ‘Duart lart dhe nxirr gjith parate qe ke ne arke moj bastarde’.

Të ngjashme

Ska komente

Komento