Cifti

Publikuar më 30/07/2009

Martohet nje cift,naten e par te marteses e kishin qe nese nusja esht e ndershme
me qit dy her me pushk,cohet dhendrri ne mengjes,dhe bam bam dy her me pushk
gezohet shtepia,te nesermen ai zgjohet dhe kerset bam bam dy her me pushk
vjen nena e dhendrrit dhe i thot po sot pse kersite?ky
i thot se dje ishte e ndershme ndersa sot jo,dhe e vrava.

Të ngjashme

Ska komente

Komento