Çifti ne udhetim

Publikuar më 18/09/2014

Nje cift ne udhetim turistik ne Amerike. Ne nje moment te caktuar, gruaja shikon se ne dhomen e tyre te hotelit kishte nje mi.
E frikesuar i thote bashkeshortit – merri shpejt ne telefon recepsionin, pasi ti di me mire anglisht, dhe thuaju qe kemi nje mi ne dhome.
Burri:
– Hello
Recepsioni:
– Hello
– Do you know Tom & Jerry?
– Yes
– Jerry is here!

Të ngjashme

Ska komente

Komento