Çifti i sapomartuar

Publikuar më 26/11/2015

Në një çift të sapomartuarish burri i thotë gruas:
-Të hënën mbasdite dal gjithmonë të pi kafe me shokët, të martën luaj kalçeto, të mërkurën shoh ndeshjet e champion league-s me miqtë e mi, të enjten luajmë texas holdem me një grup profesionistësh, të premten birra me shoqninë, të shtunën luaj bowling te Taivani ndërsa të dielën luaj tennis!
Dhe gruaja përgjigjet e qetë:
-Shumë mirë…te kjo shtëpi në orën 11 te darkës bëhet dashuri je apo s’je ti!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento