C’fare kerkon te heqesh?

Publikuar më 21/03/2017

Nje femer teper e bukur dhe e hijshme i afrohet nje
burri ne lokal. – A mund te me ndihmoni te heq
dicka nga gjoksi? pyet ajo kte tipin. – Uou, patjeter
bukuroshe!, ja kthen ky.
C’fare kerkon te heqesh???
– ato syte e tu qe te plasin…

Të ngjashme

Ska komente

Komento