Cfare duan femrat

Publikuar më 01/02/2010

Nje femer ka nevoje per 4 kafshe ne jeten e saj.
1.Nje Jaguar ne garazhd
2.Nje garderobe elefanti,
3.Nje tiger ne shtrat
4.Dhe sigurish nje gomar qe te paguaje per gjithcka

Të ngjashme

Ska komente

Komento