Burri ne banke

Publikuar më 20/06/2015

Nje burre futet ne banke dhe bertet:
-kujt i kane humbur nje tufe me lek!
Te gjith te habitur kthyen koken dhe filluan te thoshin,mua mua mua.
Dhe burri duke ngritur doren thote:
-Jo per gje,por gjeta llastikun ne toke!

Të ngjashme

Ska komente

Komento