Burri me pinguin

Publikuar më 21/09/2009

Nje dit nje burr gjeti nje pinguin edhe nuk dinte ku ta conte.
E Pyet policin ku ta coj pinguinin, ai i tha coje te kopshti zologjik.
Diten tjeter polici e shikoj perseri burrin me pinguinin dhe i tha a e cove ne kopshtin zologjik? burri i tha po por tani po e coj ne teater.

Të ngjashme

Ska komente

Komento