BURRI I TERBUAR

Publikuar më 05/03/2017

Nje burre kthehet pas gjashte muajsh nga kurbeti. Takon gruan e perqafon dhe i thot grua shpejt se kam gjasht muaj qe sbej sex,gruaja po prit mor se sa ke ardhe,gru shpejt thot burri,nejse gruaja shkon ,dhe burri fillon fuqishem dang dang duke shqetsuar fqinjet, ne ate çast komshiu nuk duron me dhe del e bertet po booll mo njerez se keni gjashte muaj te njejten histori.

Të ngjashme

Ska komente

Komento