Burri i martuar

Publikuar më 11/05/2013

Nje burre i martuar kishte nje lidhje jasht-martesore­­,
Nje dite shkon te shtepia e se dashures e ben dashuri
mbas kesaj ate e ze gjumi, vjen darka dhe i duhej te kthehej ne shtepi,ngrihet me te shpejt vishet merr kepucet e i perlyen me
balte dhe niset per ne shtepi ku gruaja po e priste tek dera, sapo mberrin gruaja e pyet: Ku ishe??,,,burri i thote:
-Grua nuk dua te genjej une kam dashnore!
Gruaja­ e shikon nga kepucet e i thote:
-Hyr mbrenda mor legen prap futboll paske luajtur..

Të ngjashme

Ska komente

Komento