Buri qe perplaset tek gruaja

Publikuar më 31/07/2009

Nje burr perplaset me nje grua ne hollin e nje hoteli e padashje i prek gjoksin me berryl.
Te dy u ndihen shume ne siklet.E burri perpiqet ti kerkoj falje e i thote:
– Zonje nese zemra jote eshte e bute si gjoksi yt,shpresoj te me falesh.
Dhe zonja i pergjigjet:”
– Zoteri nese zogu yt eshte i fort po kaq sa berryli yt,do me gjesh ne dhomen 221.

Të ngjashme

Ska komente

Komento