Buri debil

Publikuar më 22/02/2010

Burri e kap gruan me dashnorin e saj ne shtrat dhe do qe ta vrase:
-Ore debil – ja kthen kthehet gruaja…
-Kerkon te vrasesh babane e femijes tend?

Të ngjashme

Ska komente

Komento