Buba dhe shefi

Publikuar më 27/04/2016

BubaNjehere Buba i thot shefit te saj se ishte shume e njohur ne bote. Shefi nuk e beson, dhe Buba atehere i thote: Me thuaj dike dhe ne do shkojme ta takojme.

Shefi: Po mire , Bred Pitin. Buba: Hajde shkojme ne Hoollivud tani. Kur shkon prane shtepise se Bred Pitit, e shohin ate ne rruge. Piti: Hej Buba ckemi, ja sa do vija te te takoja.

Atehere shefi i thote: Hajde te takojme Barak Obamen. Buba: Po mire shkojme tek shtepia e bardhe. Kur shkojn atje, Obama i del perpara dhe i thote: O Buba ckemi, sa do te merrja ne tel.

Atehere shefi i thote: Do shkojme takojme Papen. Buba: Po mire shkojme ne Vadikan. Kur shkojne atje Buba i thote: Ti me prit ketu dhe une do dal ne ballkon me Papen. Kur kthehet e gjen shefin ne shesh, pa ndjenja dhe e pyet se cfare ndodhi. Shefi: Kur dole atje ne ballkon me Papen, nje burre qe ishte ketu tha: Kush eshte ai burri qe ka dal ne ballkon me Buben??

Të ngjashme

Ska komente

Komento